درب کابینت ممبران 

درب کابینت ممبران  امروزه مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته .این محصول، از یک نوع روکش ساخته شده به وسیله تکنولوژی وکیوم است. این روکشها دارای کیفیت مناسبی است که فقط در یک طرف کابیت نصب میشود. این کابینت مانند سایر کابینت ها مغزی ان از ام دی اف است این کابینت ها هم میتوانند به صورت کلاسیک هم مدرن طرحی شوند بعضی از طراحی های روکش ممبران شبیه به هایگلاس است. این درب ها قابلیت نصب بر روی کابینت ،کمدها و ویترین های موجود در آشپزخانه را دارند.

محصولات آیلکس در شرایط فوق العاده و با بهترین متریال ها در محیطی کاملا صنعتی ساخته و پرداخته می شوند.

مزایای درب کابینت ممبران

  • قیمت مناسب
  • سبک بودن
  • ساخت سریع
  • طرح های متنوع و زیبا

نمومه های درب کابینت ممبران

قیمت درب کابینت ممبران

همان طور که گفتیم این محصول دارای قیمت مناسبی است البته قیمت آن بستگی به طرح انتخابی مشتری دارد اگر کار دارای طراحی ظریف باشد پس قیمت آن بالاتر است هرچه ساده تر یاشد قیمت آن نیز کمتر است.

این کابینتها  میتواند از نظر قاب دور درب یا نقش و نگار دارای طرح های مختلف باشد همچنین تمام قسمت ها را می توان به طور مخصوص طراحی کرد. بنابراین مشتری میتواند هر نوع طرح مورد نظر خود را بر این درب ها پیاده سازی کند.

البته با توجه به صحبت هاب بالا هرچه طرح ظریف تر باشد قیمت درب کابینت ممبران نیز بالا تر میرود.

درب کابینت ممبران

خرید درب کابینت ممبران

مرکز تخصصی تولید درب کابینت ممبران در تهران

درب ممبران، مغزی از ام دی اف می باشد. که به وسیله دستگاه CNC، درب روکش PVCروی آن وکیوم   می شود.استفاده از این دستگاه برای نصب روکش روی درب ممبران، بدون خطا و اشتباه طرح های مورد نظر را روی درب ها حکاکی می کند.اگر به دنبال آشپزخانه هایی مجلل و مملو از تزئینات می باشید، می توانید از   درب های ممبران با طرح های شلوغ مانند گل استفاده نمایید.

کاربرد درب کابینت ممبران

این درب ها قابلیت نصب بر روی کابینت، کمدها و ویترین های موجود در آشپزخانه را دارند و با مجهزترین دستگاه‌های آی‌لکس چوب تولید می‌شود .اگر به دنبال آشپزخانه هایی ساده و زیبا هستید. استفاده از کابینت های ممبران با درب های طرح موزائیکی می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد.همچنین استفاده از درب کابینت شیشه خور در طرحی این کابینت ها می تواند برای افرادی که به دنبال ایجاد بوفه در آشپزخانه می باشند، بسیار زیبا و کاربردی می باشد. استفاده از این درب ها و ایجاد بوفه در فضای آشپزخانه، می تواند فضای آشپزخانه را از یکنواختی خارج نماید.

جدبدترین طرح درب کابینت ممبران

 

آدرس درب کابینت ممبران تهران

تهران-جاده امام رضا-شهرک صنعتی خاوران-سایت دودگران-بلوط ۱۰-پلاک ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷

تلفن: ۸-۰۲۱۳۳۲۸۲۵۹۱

موبایل: ۰۹۱۲۳۸۹۰۷۷۸-۰۹۱۲۵۰۳۶۳۱۴

پشتیبانی: ۰۲۱۳۳۲۸۲۶۰۰

    Cart